SPOLU SME BEZPEČNEJŠÍ


Vaše zdravie a bezpečnosť sú pre nás najdôležitejšie

Vaše zdravie a bezpečnosť sú pre nás v McArthurGlen najdôležitejšie. Zistite viac, čo robíme pre to, aby bola vaša návšteva u nás čo najbezpečnejšia a najpríjemnejšia a ako nás môžete pri tom podporiť.

health_&_safety

Umyte si ruky

Správna hygiena je kľúčom k minimalizácii šírenia vírusu COVID-19. Z tohto dôvodu ponúkame v celom našom Centre dezinfekčné prostriedky na rukya zvyšujeme počet čistiacich procesov na verejných priestranstvách.

 

Ochranné rúška

Všetci zamestnanci a zákazníci musia nosiť ochranné rúška v Centre a v obchode.

 

Dodržiavajte odstup

Rešpektujte pokyny týkajúce sa sociálnej vzdialenosti a dodržiavajte prosím odstup najmenej 1 m. Obchody sú povinné obmedziť počet zákazníkov na maximálne 1 zákazníka na 10 metrov štvorcových.

 

Bezkontaktná platba

Vyhýbajte sa kontaktu tak ďaleko, ako je to možné. Pri nákupe vám odporúčame zvoliť možnosť bezkontaktnej platby.

McArthurGlen_BureauVeritas

Bureau Veritas SafeGuard certifikát Covid-19 Bureau Veritas 

V rámci našej misie, aby sme zaistili, že budete mať bezpečný a príjemný deň strávený nakupovaním, sme teraz dostali bezpečnostný certifikát Covid-19 Bureau Veritas SafeGuard.  

Bureau Veritas  je svetovým lídrom v oblasti certifikácie testovania a inšpekcií a zameriava sa na zaručenie konzistentne dobrého postupu na viacerých miestach. 

Takže si môžete oddýchnuť a cítiť sa bezpečne s vedomím, že sme sa postarali o všetky potrebné opatrenia na ochranu zdravia a bezpečnosti, aby sme zabránili šíreniu Covid-19 v Designer Outlet Parndorf.

Ak sa chcete dozvedieť viac informácií o bezpečnostnom certificate Covid-19 Bureau Veritas SafeGuard, kliknite sem.

Designer Outlet Parndorf


Tešíme sa, že vás opäť privítame v Designer Outlet Parndorf.

Naplánujte si návštevu

Prezrite si viac