Reštaurácie


Relaxačná pauza počas nákupov

Perfektný deň plný nákupov začnite špeciálnymi raňajkami alebo si vychutnajte vynikajúce jedlo na jednej z našich terás.

Designer Outlet Parndorf – vynikajúce miesto na nákupy, oddych a užívanie si. Naše početné kaviarne a reštaurácie vás kulinársky rozmaznajú, je jedno, či počas výdatných raňajok s priateľmi, pri poháriku prosseca alebo počas chutného obeda či večere. Pozývame vás objaviť množstvo lákavých pokušení pre každý moment vášho dňa.

Raňajky

Od 9.00 vás očakávajú kaviarne ako Artner, Starbucks a Segafredo Espresso, aby ste perfektný deň naštartovali s bohatými raňajkami.

Obed

Pri nákupoch vyhladnete! Vyskúšajte chutné domáce lahôdky v Sweet & Meet alebo čerstvo pripravené jedlá z rýb, chrumkavé šaláty a lahodné suši v Nordsee. Nechajte sa prekvapiť tradičnými japonskými špecialitami ako Curry, Teppanyaki, Donburi a CO vo wagamama alebo vyskúšajte jedálny lístok u Artnera. Od Tarte Flambée až po Crafted Burger tu nájdete všetko.

Tých, ktorí by sa neradi vzdali exotických jedál, očakáva v Asia Cocos bohatý výber rafinovaných, korenistých pokrmov. Ak by to malo ísť rýchlejšie, ponúka vám Burger King čerstvo pripravené jedlo sebou.

Popoludňajśí Snack

Na zahnanie menšieho hladu popoludní sa môžete nechať rozmaznávať sladkými lahôdkami v niektorej z našich kaviarní a reštaurácií. Doprajte si ľadovú kávu z Coffeshop Company, Frappucino od Starbucks alebo si vezmite čerstvo vylisovaný džús od o'mellis.

Večera

Aby ste po náročnom nákupnom maratóne mohli nechať deň pohodovo odznieť, ponúkajú vám naše reštaurácie a kaviarne mnoho kulinárskych lahôdok. Od ázijských, cez japonské, klasické rakúske až po čerstvé pokrmy z rýb je tu pre každého niečo.

Podobné témy

Prezrite si viac