Rich & Royal

Otvorené čoskoro 09:30 - 21:00

+43-2166-23071

Pre kozmopolitné ženy, ktoré idú štýlovo a sebaisto životom a toto chcú vyžarovať aj svojim outfitom. Značka Rich & Royal odieva s veľkou vášňou a oduševnením milovníkov módy a trendov do svojej exkluzívnej a kvalitnej módy.


AKO TO ZAČALO ...

Dejiny podniku, ktoré stoja za značkou & Royal, začali v roku 1986, založením „Peter Stupp Design Mode GmbH“, s prevádzkovateľom Petrom Stuppom. Jeho synovia Denis a Patrick firmu prevzali v roku 2002. Štyri roky po vstupe do rodinného podniku objavili dieru na trhu pre hodnotné a rockové outfity a založili v roku 2006 značku Rich & Royal. Pri vytváraní mena sa majitelia nechali inšpirovať americkou rockovou kapelou „Rich & Royal“.

KOLEKCIA
Veľký dôraz kladú pri vývine kolekcie na kvalitu materiálov a perfektný strih. Celkovo ponúkajú štyri náročné high fashion kolekcie za rok, ktoré pozostávajú z džínsov, džegginsov, nohavíc chino, šiat, kožených sák blejzrov, outdoorových búnd a kabátov, tričiek, topov, svetrov, košelí a blúzok, ktoré idú do predaja v piatich rozličných termínoch. Od roku 2010 je na trhu kolekcia doplnkov – tašky, opasky, náramky, retiazky, brošne a rukavice.

Vitajte

v Parndorf


Plan Your Visit

Designer Outlet Parndorf is conveniently located for easy access from Vienna, Bratislava and Budapest. Drive from Vienna in 30 minutes, Bratislava in 25 minutes and Budapest in 90 minutes

Plan your visit today

Obľúbené hodiny

Obľúbené hodiny